Mostbet je přední sázková kancelář v České republice, která se celosvětově proslavila velkým výběrem sportovních sázek a online kasinových her. Najdete zde uživatelsky přívětivé rozhraní, nejlepší nabídky a bonusy, sázky zdarma, roztočení zdarma a také vysoké kurzy. Pravidelné promo kódy Mostbet také pomohou zvýšit vaše výhry. Hra bude ještě vzrušující, pokud si stáhnete naši pohodlnou mobilní aplikaci!

Výroba

Firma s dlouholetou tradicí

Výroba

Základem výrobního programu HP – KOVO je výroba univerzálních i speciálních svařovaných konstrukcí: prototypů, palet, horizontálních, vertikálních i šikmých registrů a dalších ocelových konstrukcí. Výrobu všech komponent provádíme v souladu s nejpřísnějšími kvalitativními požadavky. Mnohé komponenty (při výrobě registrů jsou to například unašeče, těla sloupků, dorazy, aj.) vyrábíme ve vlastním laserovém centru, které pracuje v přesnostech jednotek desetin milimetru.

Klademe důraz na plnění požadavků systému řízení jakosti a na plnění požadavků zákazníků jak po stránce plnění termínů dodávek, tak dodržování jakosti výroby. Ke splnění těchto cílů používáme moderní způsoby plánování a řízení výroby, i několikastupňové řízení kontrolních činností. Kontrolní pracoviště průběžné vybavujeme novými měřícími a kontrolními zařízeními.

V současnosti v HP – KOVO pracuje 80 zaměstnanců. Vlastní svařovací kapacita přesahuje 2 500 hodin týdně. Výrobní prostory jsou vybaveny laserovými stroji, ohraňovacími a hydraulickými lisy, svařovacími roboty a dalším strojním zařízením.