Mostbet je přední sázková kancelář v České republice, která se celosvětově proslavila velkým výběrem sportovních sázek a online kasinových her. Najdete zde uživatelsky přívětivé rozhraní, nejlepší nabídky a bonusy, sázky zdarma, roztočení zdarma a také vysoké kurzy. Pravidelné promo kódy Mostbet také pomohou zvýšit vaše výhry. Hra bude ještě vzrušující, pokud si stáhnete naši pohodlnou mobilní aplikaci!

Podporujeme

Radek Jatel

Zaměstnanec společnosti HP – KOVO, spol. s r.o. Radek Jatel se od roku 2013 ve svém volném čase věnuje závodění motokár. Jezdec pocházející z obce Vysoké Pole nedaleko Zlína se zúčastňuje motokárových závodů PAČR (Pohár autoklubu ČR), Moravského poháru, ale také závodů Mistrovství ČR.

V sezoně 2013 a 2014 se účastnil závodů pouze rekreačně, když zjišťoval, co motokárový sport obnáší. V sezoně 2015 v soutěžích působil v roli mechanika a připravoval se na vstup do následující sezony. V roce 2016 se zúčastnil kompletní sezony v PAČR ve třídě Rok CUP 125, kde z pěti závodů dojel čtyřikrát na stupních vítězů a v této sezóně obsadil absolutně 2. místo.